[ad_1]

معاون شرکت پشتیبانی امور دام گفت: کشتارگاه‌هایی ساخته‌ایم که در بعضی از کشورهای اروپایی مشابه آن وجود ندارد، اما نتیجه آن چندان خوب نیست.

به اعلام ایسنا، محمدرضا حزبئی، امروز ( ۲۲ آبان) در آیین تودیع و معارفه مدیرکل پشتیبانی امور دام خراسان‌جنوبی، با بیان اینکه تولید یکی از کارهایی است که ریسک و مشکل دارد، اظهار کرد: در مرحله اول تصور می‌شود پشتیبانی تولید و سرمایه‌گذاری شرکت سهامی پشتیبانی امور دام موظف است تمام نیازهای دام را تامین کند، اما ساختار تشکیلاتی و توان امکان این امر را فراهم نمی‌کند.

معاون شرکت سهامی پشتیبانی امور دام بیان کرد: در شرایط تحریم بالای ۱۲ تا ۱۳ درصد نیاز کشور را توانستیم ذخیره کردیم.

حزبئی با بیان اینکه باید به گونه‌ای عمل شود که بخش تولید ضرر نکند و مصرف‌کننده نیز از تولیدات و قیمت‌ها راضی باشد، اظهار کرد: شرکت سهامی پشتیبانی امور دام از ترکیب سه شرکت گوشت، علوفه و طیور شکل گرفته است.

معاون پشتیبانی تولید و سرمایه‌گذاری شرکت سهامی پشتیبانی امور دام تصریح کرد: این شرکت بسیاری  از وظایف را به بخش خصوصی واگذار کرده است.

حزبئی با بیان اینکه بخش خصوصی قادر است این پتانسیل را مدیریت کند، اظهار کرد: باید کاری کنیم که کیفیت تولید با استانداردهای دنیا هماهنگ باشد.

معاون پشتیبانی تولید و سرمایه‌گذاری شرکت سهامی پشتیبانی امور دام یادآورشد: باید روی تکنیک، کار کرده و بخش خصوصی را نیز توانمند کنیم.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on YummlyShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *