[ad_1]

تولید نفت خام در آمریکا به سرعت رشد نمی‌کند

سرویس اقتصاد جهان –

در اعلام ماهانه «دورنمای انرژی کوتاه مدت» اداره اطلاعات انرژی آمریکا، پیش‌بینی شده است تولید نفت خام آمریکا در سال ۲۰۱۸ به ۹.۹ میلیون بشکه در روز در مقایسه با ۹.۳ میلیون بشکه در روز در سال جاری می‌رسد که ۵۷۰ هزار بشکه در روز افزایش نشان می‌دهد. این سازمان ماه گذشته میزان افزایش سال به سال تولید نفت آمریکا در سال ۲۰۱۸ را ۶۸۰ هزار بشکه در روز پیش‌بینی کرده بود.

به اعلام تجارت‌نیوز، پیش‌بینی این سازمان برای تولید نفت آمریکا در سال ۲۰۱۷ بدون تغییر ماند.

مدیر موقت اداره اطلاعات انرژی آمریکا در این باره اظهار کرد: پیش‌بینی قیمت پایین‌تر برای نفت، باعث می‌شود از رشد پیش‌بینی‌شده تولید نفت آمریکا در سال آینده در مقایسه با پیش‌بینی قبلی اندکی کاسته شود.

اداره اطلاعات انرژی آمریکا قیمت نفت برنت در سال ۲۰۱۸ را ۵۲ دلار در هر بشکه پیش‌بینی کرد که ۴ دلار نسبت به پیش‌بینی ماه گذشته کمتر بود. با این همه تولید ۹.۹ میلیون بشکه در روز همچنان رکورد تولید بالایی برای آمریکا خواهد بود.

تولید نفت رو به رشد آمریکا، اوپک را برای کاهش تولید به منظور مقابله با اشباع عرضه جهانی که ریزش قیمت را به دنبال داشته است، تحت فشار قرار داده است.

بر اساس اعلام رویترز، انتظار می‌رود رشد تقاضای آمریکا در سال ۲۰۱۷ اندکی کمتر از پیش‌بینی قبلی بوده و به ۳۱۰ هزار بشکه در روز در مقایسه با ۳۲۰ هزار در پیش‌بینی ژوئن برسد. این سازمان پیش‌بینی می‌کند تقاضای آمریکا در سال میلادی آینده به میزان ۳۶۰ هزار بشکه در روز افزایش پیدا کند که بالاتر از پیش‌بینی ۳۱۰ هزار بشکه در روز در ماه گذشته است.

 

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on YummlyShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *