[ad_1]

معاون توسعه منابع انسانی و امور استان‌های سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: باید برای رفع چالش‌ها در زمینه امور اقتصادی از سرمایه انسانی دانشگاه‌ها استفاده کرد.

به خبر ایسنا، زهرا اربابی صبح امروز در نشست هم‌اندیشی و رونمایی از کتاب خود در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان، اظهار کرد: باید برای رفع چالش‌های موجود در زمینه امور اقتصادی بتوان از این سرمایه انسانی دانشگاه به طور کافی استفاده کرد.

این مسئول ادامه داد: فعالیت دانشگاه آزاد اسلامی در همه شهرستان‌ها و شهرها نشان می‌دهد که این دانشگاه چقدر توانسته در توسعه این مناطق موفق باشد و نیروهای توانمند دانش‌آموخته را تربیت کند، لذا باید از این توان برای نهادینه کردن اندیشه خصوصی‌سازی در کشور استفاده کرد.

معاون توسعه منابع انسانی و امور استان‌های سازمان برنامه و بودجه کشور، یادآور شد: دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور با تربیت نیروی انسانی و تاسیس دانشگاه‌ها توانسته است سرمایه بزرگ انسانی و فیزیکی را در کشور گرد آورد.

در ادامه این جلسه، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان اظهار کرد:  این دانشگاه جزو 15 دانشگاه آزاد اسلامی برتر در سطح کشور بوده و این واحد جزو دانشگاه‌های برتر در استان نیز به‌شمار می‌رود.

یدالله رجایی ادامه داد: در دانشگاه اسلامی واحد زنجان 11 هزار دانشجو در تحصیلات تکمیلی داریم. همچنین این مرکز 270 کارمند و 340 نفر عضو هیئت علمی دارد.

وی گفت: سایت علامه هفت هکتاری بوده و در خود سه دانشکده فنی و مهندسی، علوم‌پایه و پرستاری را جای داده است. همچنین سایت امام در 40 هکتار سه دانشکده و خوابگاه‌ها و آزمایشگاه‌ها را شامل می‌شود.

رجایی با اشاره به فضاهای خوابگاهی و ورزشی این مجموعه، گفت: فضاهای این دانشگاه از نظر کیفی در سطح بالایی قرار دارد و لازم به ذکر است که این دانشگاه 40 رشته کاردانی و کارشناسی دارد. همچنین 85 رشته در مقطع کارشناسی ارشد و 24 رشته دکتری برای بهره‌مندی علاقه‌مندان فعال است.

به خبر ایسنا، در پایان این مراسم از کتاب مجموعه مدل‌ها و الگوهای مدیریت سبد پروژه‌ها که مولفان آن زهرا اربابی عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد زاهدان، سید کامران یگانگی عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد واحد زنجان و امیر عزیزی عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران هستند، رونمایی شد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on YummlyShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *