آیا می دانستید که می توانید ماهی را نیز بصورت آنلاین خریداری نمایید ؟! اخیراً سایتی با هدف فروش آنلاین انواع ماهیان پرورشی نظیر قزل آلا ، گوشت ماهیان و … راه اندازی شده است که ظرف مدت کوتاه 2ماهه با استقبال زیادی مواجه شده است .

عیسی گلشاهی مدیرکل توسعه بازار سازمان شیلات کشور در گفتگویی در همین زمینه اظهار داشت که ابتدا نسخه آزمایشی این طرح انجام شد و با توجه به استقبال گسترده مردم ، پس از حدود 2 ماه ، هم اکنون این سامانه فروش آنلاین ماهی در چهار شهر بزرگ تهران ، تبریز ، شیراز و مشهد کار خود را آغاز کرده است .

وی درخصوص فساد آبزیان و نیز حساسیت های موجود درخصوص تازگی محصولات دریایی اعلام کرد که قسمتی جهت برگشت دادن ماهی درصورت عدم رضایت در سامانه قرارداده شده است . ضمن اینکه این ماهی ها همگی از نظر تازگی و سلامت آزمایش و بررسی شده و سپس در بسته بندی های مخصوص یونولیتی و پوشش میان یخ های ریز بسته بندی شده و به دست مشتری خواهد رسید که این موضوع باعث عدم فساد ماهی ها در حین ارسال خواهد شد .

وی درخصوص قیمت ها به تفاوت قیمت اندک میان این ماهی ها با ماهی های موجود در بازار اشاره کرد و اضافه کرد که این تفاوت قیمت محسوس نمی باشد و با توجه به اینکه مشتریان در منزل خود و از طریق اینترنت اقدام به خرید می کنند مقرون به صرفه می باشد .

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on YummlyShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *