[ad_1]

سرویس تجارت نیوز –

این تحول موجب خواهد شد که مردم برای خرید انواع کالا دیگر نیازی به مراجعه حضوری به این فروشگاه‌ها نداشته باشند و در حالی که در منزل خود هستند با بیان عبارت فلان کالا را بخر، محصول مورد نظر را خریداری و دریافت کنند.

به اعلام تجارت‌نیوز به نقل از ری کد، این خدمات گوگل در رقابت با شرکت آمازون و دستیار صوتی هوشمند Amazon Echo عرضه می‌شود. علاقمندان با استفاده از بلندگوهای الکسای آمازون هم می‌توانند برخی خریدها را انجام دهند، پیتزا و قهوه سفارش بدهند، از وضعیت آب و هوا مطلع شوند، جستجوی اینترنتی انجام بدهند و از تازه‌ترین اخبار مطلع شوند.

کاربران خدمات گوگل هوم هم می‌توانند از این طریق کالاهایی را به صورت تکی با صدور فرمان صوتی خریداری کنند و هم چندین قلم کالا را با تهیه یک فهرست خرید آنلاین سفارش دهند و برای تکمیل خرید خود از برنامه موبایلی Google Home استفاده کنند.

خرید صوتی با استفاده از Google Home از ابتدای سال جاری میلادی توسط گوگل فعال شد و شرکت‌های تجاری مانند Costco، Walgreens و  PetSmart در این زمینه با گوگل همکاری دارند. کارشناسان معتقدند با افزایش علاقه به این نوع فناوری‌ها، الگوی خرید در بسیاری از جوامع به تدریج تغییر خواهد کرد.

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on YummlyShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *