سرویس تجارت نیوز –

این تحول موجب خواهد شد که مردم برای خرید انواع کالا دیگر نیازی به مراجعه حضوری به این فروشگاه‌ها نداشته باشند و در حالی که در منزل خود هستند با بیان عبارت فلان کالا را بخر، محصول مورد نظر را خریداری و دریافت کنند.

به اعلام تجارت‌نیوز به نقل از ری کد، این خدمات گوگل در رقابت با شرکت آمازون و دستیار صوتی هوشمند Amazon Echo عرضه می‌شود. علاقمندان با استفاده از بلندگوهای الکسای آمازون هم می‌توانند برخی خریدها را انجام دهند، پیتزا و قهوه سفارش بدهند، از وضعیت آب و هوا مطلع شوند، جستجوی اینترنتی انجام بدهند و از تازه‌ترین اخبار مطلع شوند.

کاربران خدمات گوگل هوم هم می‌توانند از این طریق کالاهایی را به صورت تکی با صدور فرمان صوتی خریداری کنند و هم چندین قلم کالا را با تهیه یک فهرست خرید آنلاین سفارش دهند و برای تکمیل خرید خود از برنامه موبایلی Google Home استفاده کنند.

خرید صوتی با استفاده از Google Home از ابتدای سال جاری میلادی توسط گوگل فعال شد و شرکت‌های تجاری مانند Costco، Walgreens و  PetSmart در این زمینه با گوگل همکاری دارند. کارشناسان معتقدند با افزایش علاقه به این نوع فناوری‌ها، الگوی خرید در بسیاری از جوامع به تدریج تغییر خواهد کرد.Source link

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on YummlyShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *