[ad_1]

برنامه‌های روز کتاب و سینما اعلام شد

سرویس جامعه –

خانه کتاب اعلام کرد این موسسه با همکاری انجمن سینمای جوان، امروز (۲۵ مهر ماه) روز کتاب و سینما را در سی و چهارمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران برگزار می‌کند. از جمله برنامه‌های این روز می‌توان به برگزاری کارگاه تخصصی «اقتباس؛ از داستان تا فیلمنامه» با حضور محمد دهقانی و سعید عقیقی اشاره کرد.

به خبر تجارت‌نیوز، همچنین در این روز از سه کتاب در حوزه‌های آموزش فیلم کوتاه و عکاسی به نام‌های «جستارهایی درباره فیلم کوتاه»، «ساختن یک فیلم کوتاه» و «درباره عکاسی» رونمایی می‌شود. این سه کتاب درسنامه‌هایی برای آموزش تهیه فیلم کوتاه و عکاسی به جوانان و نوجوانان است.

برگزاری نمایشگاه تخصصی کتاب با موضوع «سینما، ادبیات و هنر» از دیگر برنامه‌های روز کتاب و سینما است که در مجموعه سینمایی پردیس ملت آغاز به کار می‌کند. این نمایشگاه تا سی‌ام مهر ماه دایر است و علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۳ به مجموعه سینمایی پردیس ملت مراجعه کنند.

همچنین از دیگر برنامه‌های روز کتاب و سینما می‌توان از نکوداشت روز کتاب و سینما نام برد که با حضور تعدادی از چهره‌های ادبیات و فیلم‌سازی برگزار می‌شود. این برنامه از ساعت ۱۹ تا ۲۱ با حضور چهره‌های فرهنگی و ادبی و مسئولان برگزار خواهد شد.

 

منبع: ایسنا

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on YummlyShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *