[ad_1]

عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: طرح اصلاح ماده (31) قانون مقررات صادرات و واردات با هدف ممنوع کردن واردات کالاهایی که مشابه داخلی دارند، بررسی شد.

حجت الاسلام سیدجواد حسینی‌کیا در گفت‌وگو با ایسنا گفت: در جلسه بعدازظهر امروز کمیسیون طرح اصلاح ماده (31) قانون مقررات صادرات و واردات را به عنوان کمیسیون فرعی بررسی کردیم  اما تصمیمگیری نهایی منوط به بررسی بیشتر ابعاد این طرح شد.

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس ادامه داد: این طرح در صدد ممنوع کردن کالاهایی است که توان داخلی تولید آنها را داریم. در این جلسه موافقان و مخالفان آثار مثبت و منفی اجرا شدن طرح مذکور را بیان  کردند اما تصمیمگیری به بررسی بیشتر موکول شد.

وی همچنین از بررسی مشکلات فیمابین شرکت ملی مس ایران و معدن طلای شهرستان تربت حیدریه  با حضور اعلام مدیرعامل شرکت ملی مس ایران و بررسی اعلام مدیران طرح توسعه معدن مس سونگون در جلسه روز سه‌شنبه خبر داد.

حسینی‌کیا از سفر جمعی از اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس به استان کرمانشاه سخن گفت و گفت: در این سفر اعضای کمیسیون با فعالان و متولیان بخش خصوصی استان کرمانشاه دیدار و گفت‌ووگو خواهند کرد. همچنین در نشست شورای گفت‌وگوی استان کرمانشاه که با حضور استاندار و فعالان اقتصادی برگزار می‌شود حضور یافته و درباره ظرفیت‌ها، پتانسیل‌ها و چالش‌های پیشروی صنایع استان بحث و تبادل نظر خواهند داشت.

نماینده مردم سنقر در مجلس از بازدید اعضای کمیسیون متبوعش از شرکت ایران‌خودرو کرمانشاه و بازدید میدانی از  شهرک صنعتی شهرستان سنقر بازدید سخن گفت.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on YummlyShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *